Rezultate

Lista rezultatelor naționale (Campionat Național și Cupa României) cu care ne mândrim.

Nr.  Sectie Cat. Varsta Tip concurs Nume sportiv Tip concurs Data Locatie Medalie
1 Automoto Senior Raliu Alexandru Neumann Campionat National Argint
2 Automoto Senior Raliu Kovács Levente Campionat National Argint
3 Automoto Senior Super Rally Domokos Sándor Campionat National Bronz
4 Automoto Senior Super Rally Turzai Dániel Campionat National Argint
5 Box Junior Ardelean Alex Cupa Romaniei Argint
8 Box Cadet 62 KG Morar Simona Cupa Romaniei 3/6/2021 Sibiu Argint
9 Box Cadet 62 KG Morar Simona Cupa Romaniei 9/12/2021 Navodari Bronz
11 Box Senior 64 KG Timpu Lucian Cupa Romaniei 3/1/2021 Iasi Bronz
12 Box Senior 63 KG Câmpean Daniel Campionat National 11/26/2021 Targu Mures Bronz
13 Lupte libere Senior Echipa Boeriu Vlad Campionat National 11/28/2021 Resita Argint
14 Lupte libere Senior 92 KG Gyarmati Ferenc Campionat National 11/28/2021 Resita Argint
15 Lupte libere Senior Echipa Katona Zsolt Campionat National 11/28/2021 Resita Argint
16 Lupte libere Senior Echipa Podar Cosmin Campionat National 11/28/2021 Resita Argint
17 Lupte libere Senior Echipa Recorean Adrian Campionat National 11/28/2021 Resita Argint
18 Lupte libere Senior Echipa Szép Zoltán Campionat National 11/28/2021 Resita Argint
19 Lupte libere U23 79 KG Biro Krisztian Campionat National 8/1/2021 Lugoj Aur
20 Lupte libere Senior 97 KG Boeriu Vlad Cupa Romaniei 10/16/2021 Constanta Bronz
21 Lupte libere Senior 97 KG Boeriu Vlad Campionat National 11/28/2021 Resita Bronz
22 Lupte libere Senior Gyarmati Ferenc Campionat National 8/1/2021 Lugoj Aur
23 Lupte libere Senior 92 KG Gyarmati Ferenc Cupa Romaniei 10/16/2021 Constanta Aur
24 Lupte libere Senior 70 KG Katona Zsolt Campionat National 11/28/2021 Resita Bronz
25 Lupte libere Senior 125 KG Podar Cosmin Cupa Romaniei 10/16/2021 Constanta Bronz
26 Lupte libere Senior 92 KG Popescu Rareș Cupa Romaniei 10/16/2021 Constanta Aur
27 Lupte libere Senior 92 KG Recorean Adrian Campionat National 11/28/2021 Resita Bronz
28 Lupte libere Senior 92 KG Szép Zoltán Campionat National 11/28/2021 Resita Argint
29 Lupte libere Senior 79 KG Bíró Krisztian Cupa Romaniei 10/16/2021 Constanta Aur
30 Lupte libere Senior 79 KG Bíró Krisztian Campionat National 11/28/2021 Resita Argint
31 Natatie U16 200 M – bras Béres Krisztina Campionat National 6/15/2021 Bucuresti Bronz
32 Natatie U23 50 m – bras Mészáros Balázs Campionat National 12/9/2021 Miercurea Ciuc Bronz
34 Natatie U16 200 M – mixt Koncz Nimród Campionat National 6/20/2021 Bucuresti Bronz
35 Polo U19 Echipa Csm Polo Campionat National 4/18/2021 Bucuresti Argint
36 Polo U17 Echipa Csm Polo Campionat National 5/21/2021 Bucuresti Bronz
37 Popice U14 Tandem Ciula Geanina Campionat National 6/19/2021 Hunedoara Aur
38 Popice U14 Tandem Doarje Ecaterina Campionat National 6/19/2021 Hunedoara Aur
39 Popice U23 Tandem Benke Zoltán Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Argint
40 Popice U23 Tandem Szász Tibor Levente Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Argint
41 Popice U23 Tandem Mixt Benke Zoltán Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Argint
42 Popice U23 Tandem Mixt Bordianu Roxana Andreea Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Argint
43 Popice U23 Tandem Bordianu Roxana Andreea Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Bronz
44 Popice U23 Tandem Jánosi  Halmágyi Kriszta Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Bronz
45 Popice U23 Tandem Benke Zoltán Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Bronz
46 Popice U23 Tandem Hegyi Roland Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Bronz
47 Popice U18 Tandem Bordianu Roxana Andreea Campionat National 3/7/2021 Targu Mures Aur
48 Popice U18 Tandem Jánosi  Halmágyi Kriszta Campionat National 3/7/2021 Targu Mures Aur
49 Popice U18 Proba de perechi Benke Zoltán Campionat National 3/7/2021 Targu Mures Argint
50 Popice U18 Proba de perechi Ferencz Botond Campionat National 3/7/2021 Targu Mures Argint
51 Popice U23 Proba de perechi Benke Zoltán Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Argint
52 Popice U23 Proba de perechi Szász Tibor Levente Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Argint
53 Popice U23 Proba de perechi Bordianu Roxana Andreea Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Bronz
54 Popice U23 Proba de perechi Jánosi  Halmágyi Kriszta Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Bronz
55 Popice Senior Proba de perechi Fekete Hunor Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
56 Popice Senior Proba de perechi Szász Tibor Levente Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
57 Popice Senior Tandem Jánosi  Halmágyi Kriszta Campionat National 11/21/2021 Targu Mures Bronz
58 Popice Senior Tandem Kádár Nóra Campionat National 11/21/2021 Targu Mures Bronz
59 Popice Senior Tandem Fekete Hunor Campionat National 11/21/2021 Targu Mures Aur
60 Popice Senior Tandem Szász Tibor Levente Campionat National 11/21/2021 Targu Mures Aur
61 Popice U23 Echipa Antal Matild Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
62 Popice U23 Echipa Benke Zoltan Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
63 Popice U23 Echipa Fazakas Robert Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
64 Popice U23 Echipa Hegyi Roland Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
65 Popice U23 Echipa Iszlai Attila Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
66 Popice U23 Echipa Koto Kalman David Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
67 Popice U23 Echipa Seres József Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
68 Popice U23 Echipa Szasz Attila Alfréd Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
69 Popice U23 Echipa Szasz Tibor Levente Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
70 Popice U23 Echipa Szilagyi Ervin Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
71 Popice U23 Echipa Szocs Tamas Jozsef Campionat National 4/18/2021 Ploiesti Aur
72 Popice U23 Echipa Adam Erzsebet Alexandra Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
73 Popice U23 Echipa Bako Blanka Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
74 Popice U23 Echipa Bordianu Roxana Andreea Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
75 Popice U23 Echipa Ciula Geanina Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
76 Popice U23 Echipa Fancsali Jessica Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
77 Popice U23 Echipa Harcsas Olivia Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
78 Popice U23 Echipa Janosi  Halmagyi Kriszta Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
79 Popice U23 Echipa Kadar Nora Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
80 Popice U23 Echipa Orosz István Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
81 Popice U23 Echipa Robu Cristina Dora Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
82 Popice U23 Echipa Szabo Vivien Melinda Campionat National 5/30/2021 Cluj Napoca Argint
83 Popice U23 Echipa Ádám Erzsébet Alexandra Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
84 Popice U23 Echipa Bakó Blanka Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
85 Popice U23 Echipa Bordianu Roxana Andreea Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
86 Popice U23 Echipa Ciula Geanina Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
87 Popice U23 Echipa Fancsali Jessica Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
88 Popice U23 Echipa Jánosi  Halmágyi Kriszta Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
89 Popice U23 Echipa Kádár Nóra Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
90 Popice U23 Echipa Orosz István Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
91 Popice U23 Echipa Robu Cristina Dora Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
92 Popice U23 Echipa Szabó Vivien Melinda Cupa Romaniei 2/20/2021 Cluj Napoca Argint
93 Popice U23 Echipa Antal Matild Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
94 Popice U23 Echipa Benke Zoltán Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
95 Popice U23 Echipa Fazakas Róbert Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
96 Popice U23 Echipa Ferencz Botond Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
97 Popice U23 Echipa Hegyi Roland Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
98 Popice U23 Echipa Iszlai Attila Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
99 Popice U23 Echipa Seres József Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
100 Popice U23 Echipa Szász Attila Alfréd Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
101 Popice U23 Echipa Szász Tibor Levente Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
102 Popice U23 Echipa Szilágyi Ervin Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
103 Popice U23 Echipa Szőcs Tamás József Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Aur
104 Popice Senior Echipa Antal Matild Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
105 Popice Senior Echipa Balogh Loránd Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
106 Popice Senior Echipa Benke Zoltán Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
107 Popice Senior Echipa Fekete Hunor Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
108 Popice Senior Echipa Hegyi Roland Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
109 Popice Senior Echipa Iszlai Attila Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
110 Popice Senior Echipa Seres József Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
111 Popice Senior Echipa Szász Attila Alfréd Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
112 Popice Senior Echipa Szász Tibor Levente Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
113 Popice Senior Echipa Szilágyi Ervin Cupa Romaniei 2/6/2021 Cluj Napoca Bronz
116 Popice Senior Individual clasic Bakó Blanka Campionat National 11/21/2021 Targu Mures Bronz
117 Popice Senior Tandem Mixt Bakó Blanka Campionat National 11/21/2021 Targu Mures Bronz
118 Popice U23 Individual clasic Benke Zoltán Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Bronz
119 Popice U18 Individual clasic Benke Zoltán Campionat National 3/7/2021 Targu Mures Bronz
120 Popice U23 Sprint Benke Zoltán Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Argint
121 Popice Senior Tandem Benke Zoltán Campionat National 11/21/2021 Targu Mures Bronz
122 Popice U18 Individual clasic Bordianu Roxana Andreea Campionat National 3/7/2021 Targu Mures Aur
123 Popice U23 Sprint Ciula Geanina Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Bronz
124 Popice U12 Individual clasic Doarje Alexia Ilinca Campionat National 6/19/2021 Hunedoara Aur
125 Popice U12 Tandem Doarje Alexia Ilinca Campionat National 6/19/2021 Hunedoara Aur
126 Popice U14 Individual clasic Doarje Ecaterina Campionat National 6/19/2021 Hunedoara Bronz
127 Popice U14 Tandem Fazakas Robert Campionat National 6/19/2021 Hunedoara Aur
128 Popice U14 Individual clasic Fazakas Robert Campionat National 6/19/2021 Hunedoara Argint
129 Popice Senior Tandem Mixt Fekete Hunor Campionat National 11/21/2021 Targu Mures Argint
130 Popice U14 Tandem Harcsas Olivia Campionat National 6/19/2021 Hunedoara Argint
131 Popice U18 Individual clasic Jánosi  Halmágyi Kriszta Campionat National 3/7/2021 Targu Mures Argint
132 Popice U23 Tandem Mixt Kötő Kálmán Dávid Campionat National 11/7/2021 Hunedoara Aur
133 Popice Senior Tandem Kötő Kálmán Dávid Campionat National 11/21/2021 Targu Mures Bronz
138 Popice U23 Individual clasic Szász Tibor Levente Cupa Romaniei 2/21/2021 Cluj Napoca Argint
139 Tir cu arcul Senior Outdoor Cocan Ioana Cupa Romaniei 7/25/2021 Bucuresti Bronz
140 Tir cu arcul Senior Outdoor Răchită Șerban Campionat National 7/11/2021 Hunedoara Bronz
141 Tir cu arcul Senior Outdoor Răchită Șerban Cupa Romaniei 7/25/2021 Bucuresti Argint
Share This