Csapatunk a második mérkőzésen is vereséget szenvedett, így az utolsó hely elkerüléséért küzdhet tovább.

Női kosárlabda NL, az 5-8. helyekért, második mérkőzés:

Marosvásárhelyi VSK – CS Universitatea Kolozsvár 54-77 (10-20, 14-14, 13-26, 17-17)

Csapatunk pontszerzői: Alexandra Bobar 12 (1×3), Dora Ardelean 11 (1×3), Rebecca Lipovan 10, Sólyom Sára 7 (1×3), Ruxandra Chiș 6 (2×3), Czimbalmos Tímea 4, Alexia Mărcuș 2, Tania Șchiopu 2. Játszottak még: Adina Ciciovan, Georgiana Plăvițu és Alexis Cortez.

Az első negyed felénél már csak egy aprócska pont volt az előnyünk, de onnan már csak két pontra futotta erőnkből az első szünetig.  A második negyedben megpróbáltunk közelebb kerülni ellenfelünkhöz, egy 11-2-es futással feljöttünk mindössze egy pontra, de félidőre visszaállt az első felvonás utáni 10 pontos különbség, a negyed utolsó négy percében már nem sikerült újabb pontot szereznünk.

A harmadik negyedben ismét 5 pontra kerültünk, de onnantól kezdve főleg a vendégek sokkal pontosabb játékával ismét elkezdett nőni a különbség.

Az utolsó 10 percet -23 ponttal kezdtük, ez maradt a különbség a mérkőzés végére is.

A Florina Pora által edzett csapat 0-2-re elveszítette a párharcot, és a továbbiakban a 7. helyért játszik.