Eredmények

Országos eredmény listánk (Nemzeti Verseny és Román Kupa) amelyekkel büszkélkedünk.

Nr. Szakosztály Kor Versenyszám Sportoló neve Verseny típus Dátum Helység Elért érem
1 Automoto felnőtt Rali Alexandru Neumann Országos bajnokság ezüst
2 Automoto felnőtt Rali Kovács Levente Országos bajnokság ezüst
3 Automoto felnőtt Super Rally Domokos Sándor Országos bajnokság bronz
4 Automoto felnőtt Super Rally Turzai Dániel Országos bajnokság ezüst
13 Bírkózás felnőtt csapat Boeriu Vlad Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya ezüst
14 Bírkózás felnőtt 92 KG Gyarmati Ferenc Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya ezüst
15 Bírkózás felnőtt csapat Katona Zsolt Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya ezüst
16 Bírkózás felnőtt csapat Podar Cosmin Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya ezüst
17 Bírkózás felnőtt csapat Recorean Adrian Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya ezüst
18 Bírkózás felnőtt csapat Szép Zoltán Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya ezüst
19 Bírkózás U23 79 KG Biro Krisztian Országos bajnokság 8/1/2021 Lugos arany
20 Bírkózás felnőtt 97 KG Boeriu Vlad Románia kupa 10/16/2021 Konstanca bronz
21 Bírkózás felnőtt 97 KG Boeriu Vlad Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya bronz
22 Bírkózás felnőtt Gyarmati Ferenc Országos bajnokság 8/1/2021 Lugos arany
23 Bírkózás felnőtt 92 KG Gyarmati Ferenc Románia kupa 10/16/2021 Konstanca arany
24 Bírkózás felnőtt 70 KG Katona Zsolt Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya bronz
25 Bírkózás felnőtt 125 KG Podar Cosmin Románia kupa 10/16/2021 Konstanca bronz
26 Bírkózás felnőtt 92 KG Popescu Rareş Románia kupa 10/16/2021 Konstanca arany
27 Bírkózás felnőtt 92 KG Recorean Adrian Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya bronz
28 Bírkózás felnőtt 92 KG Szép Zoltán Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya ezüst
29 Bírkózás felnőtt 79 KG Bíró Krisztian Románia kupa 10/16/2021 Konstanca arany
30 Bírkózás felnőtt 79 KG Bíró Krisztian Országos bajnokság 11/28/2021 Resicabánya ezüst
5 Box Junior Ardelean Alex Románia kupa ezüst
8 Box kadett 62 KG Morar Simona Románia kupa 3/6/2021 Sibiu ezüst
9 Box kadett 62 KG Morar Simona Románia kupa 9/12/2021 Navodari bronz
11 Box felnőtt 64 KG Timpu Lucian Románia kupa 3/1/2021 Jászvásár bronz
12 Box felnőtt 63 KG Câmpean Daniel Országos bajnokság 11/26/2021 Marosvásárhely bronz
139 Íjászat felnőtt Outdoor Cocan Ioana Románia kupa 7/25/2021 Bukarest bronz
140 Íjászat felnőtt Outdoor Rãchitã Şerban Országos bajnokság 7/11/2021 Vajdahunyad bronz
141 Íjászat felnőtt Outdoor Rãchitã Şerban Románia kupa 7/25/2021 Bukarest ezüst
37 Teke U14 Tandem Ciula Geanina Országos bajnokság 6/19/2021 Vajdahunyad arany
38 Teke U14 Tandem Doarje Ecaterina Országos bajnokság 6/19/2021 Vajdahunyad arany
39 Teke U23 Tandem Benke Zoltán Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad ezüst
40 Teke U23 Tandem Szász Tibor Levente Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad ezüst
41 Teke U23 Tandem vegyes Benke Zoltán Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad ezüst
42 Teke U23 Tandem vegyes Bordianu Roxana Andreea Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad ezüst
43 Teke U23 Tandem Bordianu Roxana Andreea Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad bronz
44 Teke U23 Tandem Jánosi  Halmágyi Kriszta Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad bronz
45 Teke U23 Tandem Benke Zoltán Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad bronz
46 Teke U23 Tandem Hegyi Roland Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad bronz
47 Teke U18 Tandem Bordianu Roxana Andreea Országos bajnokság 3/7/2021 Marosvásárhely arany
48 Teke U18 Tandem Jánosi  Halmágyi Kriszta Országos bajnokság 3/7/2021 Marosvásárhely arany
49 Teke U18 páros Benke Zoltán Országos bajnokság 3/7/2021 Marosvásárhely ezüst
50 Teke U18 páros Ferencz Botond Országos bajnokság 3/7/2021 Marosvásárhely ezüst
51 Teke U23 páros Benke Zoltán Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár ezüst
52 Teke U23 páros Szász Tibor Levente Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár ezüst
53 Teke U23 páros Bordianu Roxana Andreea Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár bronz
54 Teke U23 páros Jánosi  Halmágyi Kriszta Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár bronz
55 Teke felnőtt páros Fekete Hunor Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
56 Teke felnőtt páros Szász Tibor Levente Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
57 Teke felnőtt Tandem Jánosi  Halmágyi Kriszta Országos bajnokság 11/21/2021 Marosvásárhely bronz
58 Teke felnőtt Tandem Kádár Nóra Országos bajnokság 11/21/2021 Marosvásárhely bronz
59 Teke felnőtt Tandem Fekete Hunor Országos bajnokság 11/21/2021 Marosvásárhely arany
60 Teke felnőtt Tandem Szász Tibor Levente Országos bajnokság 11/21/2021 Marosvásárhely arany
61 Teke U23 csapat Antal Matild Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
62 Teke U23 csapat Benke Zoltan Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
63 Teke U23 csapat Fazakas Robert Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
64 Teke U23 csapat Hegyi Roland Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
65 Teke U23 csapat Iszlai Attila Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
66 Teke U23 csapat Koto Kalman David Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
67 Teke U23 csapat Seres József Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
68 Teke U23 csapat Szasz Attila Alfréd Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
69 Teke U23 csapat Szasz Tibor Levente Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
70 Teke U23 csapat Szilagyi Ervin Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
71 Teke U23 csapat Szocs Tamas Jozsef Országos bajnokság 4/18/2021 Ploiesti arany
72 Teke U23 csapat Adam Erzsebet Alexandra Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
73 Teke U23 csapat Bako Blanka Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
74 Teke U23 csapat Bordianu Roxana Andreea Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
75 Teke U23 csapat Ciula Geanina Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
76 Teke U23 csapat Fancsali Jessica Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
77 Teke U23 csapat Harcsas Olivia Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
78 Teke U23 csapat Janosi  Halmagyi Kriszta Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
79 Teke U23 csapat Kadar Nora Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
80 Teke U23 csapat Orosz István Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
81 Teke U23 csapat Robu Cristina Dora Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
82 Teke U23 csapat Szabo Vivien Melinda Országos bajnokság 5/30/2021 Kolozsvár ezüst
83 Teke U23 csapat Ádám Erzsébet Alexandra Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
84 Teke U23 csapat Bakó Blanka Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
85 Teke U23 csapat Bordianu Roxana Andreea Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
86 Teke U23 csapat Ciula Geanina Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
87 Teke U23 csapat Fancsali Jessica Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
88 Teke U23 csapat Jánosi  Halmágyi Kriszta Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
89 Teke U23 csapat Kádár Nóra Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
90 Teke U23 csapat Orosz István Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
91 Teke U23 csapat Robu Cristina Dora Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
92 Teke U23 csapat Szabó Vivien Melinda Románia kupa 2/20/2021 Kolozsvár ezüst
93 Teke U23 csapat Antal Matild Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
94 Teke U23 csapat Benke Zoltán Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
95 Teke U23 csapat Fazakas Róbert Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
96 Teke U23 csapat Ferencz Botond Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
97 Teke U23 csapat Hegyi Roland Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
98 Teke U23 csapat Iszlai Attila Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
99 Teke U23 csapat Seres József Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
100 Teke U23 csapat Szász Attila Alfréd Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
101 Teke U23 csapat Szász Tibor Levente Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
102 Teke U23 csapat Szilágyi Ervin Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
103 Teke U23 csapat Szõcs Tamás József Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár arany
104 Teke felnőtt csapat Antal Matild Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
105 Teke felnőtt csapat Balogh Loránd Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
106 Teke felnőtt csapat Benke Zoltán Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
107 Teke felnőtt csapat Fekete Hunor Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
108 Teke felnőtt csapat Hegyi Roland Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
109 Teke felnőtt csapat Iszlai Attila Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
110 Teke felnőtt csapat Seres József Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
111 Teke felnőtt csapat Szász Attila Alfréd Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
112 Teke felnőtt csapat Szász Tibor Levente Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
113 Teke felnőtt csapat Szilágyi Ervin Románia kupa 2/6/2021 Kolozsvár bronz
116 Teke felnőtt klasszikus egyéni Bakó Blanka Országos bajnokság 11/21/2021 Marosvásárhely bronz
117 Teke felnőtt Tandem vegyes Bakó Blanka Országos bajnokság 11/21/2021 Marosvásárhely bronz
118 Teke U23 klasszikus egyéni Benke Zoltán Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár bronz
119 Teke U18 klasszikus egyéni Benke Zoltán Országos bajnokság 3/7/2021 Marosvásárhely bronz
120 Teke U23 Sprint Benke Zoltán Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad ezüst
121 Teke felnőtt Tandem Benke Zoltán Országos bajnokság 11/21/2021 Marosvásárhely bronz
122 Teke U18 klasszikus egyéni Bordianu Roxana Andreea Országos bajnokság 3/7/2021 Marosvásárhely arany
123 Teke U23 Sprint Ciula Geanina Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad bronz
124 Teke U12 klasszikus egyéni Doarje Alexia Ilinca Országos bajnokság 6/19/2021 Vajdahunyad arany
125 Teke U12 Tandem Doarje Alexia Ilinca Országos bajnokság 6/19/2021 Vajdahunyad arany
126 Teke U14 klasszikus egyéni Doarje Ecaterina Országos bajnokság 6/19/2021 Vajdahunyad bronz
127 Teke U14 Tandem Fazakas Robert Országos bajnokság 6/19/2021 Vajdahunyad arany
128 Teke U14 klasszikus egyéni Fazakas Robert Országos bajnokság 6/19/2021 Vajdahunyad ezüst
129 Teke felnőtt Tandem vegyes Fekete Hunor Országos bajnokság 11/21/2021 Marosvásárhely ezüst
130 Teke U14 Tandem Harcsas Olivia Országos bajnokság 6/19/2021 Vajdahunyad ezüst
131 Teke U18 klasszikus egyéni Jánosi  Halmágyi Kriszta Országos bajnokság 3/7/2021 Marosvásárhely ezüst
132 Teke U23 Tandem vegyes Kötõ Kálmán Dávid Országos bajnokság 11/7/2021 Vajdahunyad arany
133 Teke felnőtt Tandem Kötõ Kálmán Dávid Országos bajnokság 11/21/2021 Marosvásárhely bronz
138 Teke U23 klasszikus egyéni Szász Tibor Levente Románia kupa 2/21/2021 Kolozsvár ezüst
31 Úszás U16 200 M – mell Béres Krisztina Országos bajnokság 6/15/2021 Bukarest bronz
32 Úszás U23 50 m – mell Mészáros Balázs Országos bajnokság 12/9/2021 Csíkszereda bronz
34 Úszás U16 200 M – vegyes Koncz Nimród Országos bajnokság 6/20/2021 Bukarest bronz
35 Vízilabda U19 csapat VSK vízilabda Országos bajnokság 4/18/2021 Bukarest ezüst
36 Vízilabda U17 csapat VSK vízilabda Országos bajnokság 5/21/2021 Bukarest bronz
Share This