Ismét egy halom éremmel tértek haza sportolóink, ezúttal a magyar Masters Bajnokságról!

Barabási Rozália és Fülöp János Csaba

A Marosvásárhelyi VSK két sportolója meghívást kapott Budapestre, ahol nem kevesebb, mint 7 érmet nyertek, ebből 2 arany!

A nők +45 éves korosztályában Barabási Rozália aranyérmes lett 80 méteres gátfutásban, 100 és 200 méteres síkfutásban pedig harmadik helyen zárt, két bronzérmet szerezve.

A férfiak +75 (fölötti!) korosztályában Fülöp János Csaba egy arany- és három ezüstérmet nyert: diszkoszvetésben, súlylökésben valamint könnyű- és nehéz-kalapácsvetésben.

Köszönjük a meghívást a Magyar Masters Atlétikai Szövetségnek, amelynek elnöke, Sátor László úr ezúton köszönti a Marosvásárhelyi Városi Sportklubot is!

Köszönjük és gratulálunk sportolóinknak!